#20 – 24 – Sean Callery

Tento soundtrack je součástí projektu Soundtrack Monday — jeden zajímavý filmový nebo herní soundtrack týdně. Vychází od června 2019 a v plánu je 52 soundtracků, které budou vycházet v průběhu celého jednoho roku. Všechny soundtracky najdete v kategorii Soundtrack Monday.
24 – Sean Callery

Znova jsem se zakoukal do seriálu 24 hodin od první série. špionážní drama, které běží v reálném čase – 24 cca 40minutových dílů (s pauzami na reklamu to dávalo v TV hodinu) pokrývá v každé sérii jeden den ze života Jacka Bauera z losangeleské protiteroristické jednotky. Jedna z nejlepších postav TV historie, která jde hlavou proti zdi a nehraje zrovna podle pravidel, což několikrát zachránilo spoustu životů v situacích, kde by jiní jeli podle příruček a pohořeli. Tohle byl pro mě začátek quality TV, po kterém následovalo a následuje spousta seriálu srovnatelných s hollywoodskou filmovou produkcí.

Soundtrack ke všem sériím složil Sean Callery, za což získal několik Emmy, a je to parádní mix elektroniky s různými etno motivy v dalších sériích. Ústředním motivem je tikot hodin (v seriálu jsou hodiny hlavním způsobem předělu mezi scénami a i během scén se často ukazují na obrazovce, aby dojem reálného času byl co největší).

24 theme – Sean Callery

Náhodné soundtracky ze Soundtrack monday:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *