#22 – Soundtrack ke konci světa – Zrní

Tento soundtrack je součástí projektu Soundtrack Monday — jeden zajímavý filmový nebo herní soundtrack týdně. Vychází od června 2019 a v plánu je 52 soundtracků, které budou vycházet v průběhu celého jednoho roku. Všechny soundtracky najdete v kategorii Soundtrack Monday.
Zrní — Soundtrack ke konci světa

Soundtrack s pořadovým číslem 22 z 52, neboli 42 % hotovo. 42 je odpověď na otázku vesmíru, života a vůbec (a kdo neví proč, měl by doplnit vzdělání). Takže mimořádně zařazuju bonusový Soundtrack ke konci světa.

Má ho na svědomí kladenské Zrní, což je alternativní folk-rocková pětičlenná kapela v čele s Janem Ungerem. Tahle konkrétní deska pochází z roku 2012 a podle mě jde o jedno z nejlepších českých CD všech dob — hravé texty, unikátní mix nástrojů, zvuku, charismatického zpěvu, a hlavně – hlavně je tam hýkal!

I ostatní desky mají super, na každé dokážou překvapit něčím novým a ojedinělým. Ale Soundtrack mi přijde o level výš nad ostatními jejich deskami a o mrakodrap nad ostatní českou produkcí. Při té příležitosti bych ta rád hodil hejt na českou popmusic, což je věc, kterou když omylem nechám v rádiu víc než 4 vteřiny, tak si ublinknu do pusy a při víc jak 8 vteřinách se dostavuje a koma #kryštof #mirai #adalšípodobnésračky

Zrní – Hýkal – Soundtrack ke konci světa

Náhodné soundtracky ze Soundtrack monday:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *