#44 — Bez kormidla — Rudderless

Tento soundtrack je součástí projektu Soundtrack Monday — jeden zajímavý filmový nebo herní soundtrack týdně. Vychází od června 2019 a v plánu je 52 soundtracků, které budou vycházet v průběhu celého jednoho roku. Všechny soundtracky najdete v kategorii Soundtrack Monday.
Bez kormidla - Rudderless
Bez kormidla – Rudderless

Režisérský debut herce Williama H. Macyho (a.k.a. pán s největším smetákem pod ňufákem) z roku 2014 s názvem Bez kormidla je malý indie film o ztrátě blízkého člověka, o vyrovnání se s tragédií a hledání cesty k sobě samému. Je to vydařené drama, navíc podpořené dobrými herci (Billy Crudup, Anton Yelchin), kteří navíc kromě hraní ve filmu i zpívají.

Téma ztráty bližního se totiž prolíná s dalším nosným tématem filmu, a tím je muzika a písničkáři. Film díky tomu nabídne velké rozpětí emocí, v několika momentech filmu možná zůstanete oněmělí a na konci vám i ta slza ukápne.

Celý soundtrack je vlastně soubor písní, které zpívají hlavní protagonisté po klubech a barech. Je to moc příjemná folkrocková hudba a hlavně závěrečná kytarovka Sing Along, kterou hlavní postava zpívá na úplném konci, mi přirostla k srdci. Pokud máte rádi intimní filmy, u kterých obýváte hlavu hlavní postavy a sledujete trápení jejíma očima, je tohle film pro vás.

Sing Along — Billy Billy Crudup

Náhodné soundtracky ze Soundtrack monday:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *