#43 – King’s Bounty: The Legend – Lind Erebros

Tento soundtrack je součástí projektu Soundtrack Monday — jeden zajímavý filmový nebo herní soundtrack týdně. Vychází od června 2019 a v plánu je 52 soundtracků, které budou vycházet v průběhu celého jednoho roku. Všechny soundtracky najdete v kategorii Soundtrack Monday.
King’s Bounty – Lind Erebros soundtrack

Dneska zpět k herním soundtrackům, tentokrát k fantasy RPG/strategii King’s Bounty: The Legend, která vyšla v roce 2008. Více než cokoliv jiného hra připomíná klasické Hírousy, a je celkem jedno, který díl (trojka je samozřejmě nejlepší!). Kdo někdy HoMaM zažil, zná ten návykový faktor „ještě jedno kolo a jdu spát“ moc dobře. U King’s Bounty, které je Heroesům podobné jak vejce vejci, to funguje úplně stejně.

Nejhezčí je na hře audiovizuální zpracování a krásný fantasy svět obývaný roztodivnými kreaturami — hra vypadá naprosto pohádkově. Hratelnostně je to pekelně zábavná hra, která vydrží na desítky hodin, takže pokud momentálně nemáte co na práci skrz covid a líbí se vám fantasy hry pohádkovějšího typu, určitě můžete tuhle letitou hru zkusit.

Můžu si ji však připomínat díky skvělému soundtracku, který složil ruský skladatel Lind Erebros. Soundtrack je mix krásné fantasy lomeno pohádkové hudby. Obsahuje líbivé melodie, například když sedíte ve stínu dubu (nejoblíbenější skladba z alba — Under The Shadow Of The Oak), podmanivé piáno, když se plížíte pod horou trpasličího krále (Mountain of the Dwarf King) i ráznou hudbu bitevních vřav (In The Heart Of Battle).

Under the Shadow of the Oak — Lind Erebros — King’s Bounty

Náhodné soundtracky ze Soundtrack monday:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *